Strona Główna
Strona Główna
firma
ochrona
monitoring
konwojowanie
alarmy
referencje
kontakt
OCHRONA
Skuteczność I Profesjonalizm
Właściwy dobór pracowników oraz wnikliwe analizy planów organizacji ochrony to jedynie niektóre z naszych atutów pozwalających skutecznie realizować powierzone nam zadania.

Informacje Szczegółowe


Ochrona Osobista

W dobie wzrastającego zagrożenia oraz wzmożonej zuchwałości przestępców coraz większe staje się zapotrzebowanie na usługi ochrony osobistej. Nasza firma zapewnia bezpieczeństwo osobom prywatnym (np. przedsiębiorcom) oraz gwarantuje im pełną nietykalność. Ochroną osobistą zajmują się wyłącznie doświadczone i sprawdzone osoby. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić Klientom bezpieczeństwo oraz całkowitą dyskrecję i komfort. Naszych pracowników wyróżnia duże doświadczenie. Wszyscy posiadają specjalistyczne wyszkolenie i licencję pracownika ochrony fizycznej. Charakteryzują się także wysoką kulturą osobistą, sprawnością fizyczną i umiejętnością zachowania się w każdej sytuacji. Standardem w naszej firmie jest to, że inne środki bojowe, tj. osłony balistyczne, łączność bezprzewodowa i ubiór, są ściśle dostosowane do wymogów konkretnego kontraktu. Współpracę z każdym Klientem rozpoczynamy od szczegółowej analizy potencjalnych zagrożeń oraz zebrania niezbędnych informacji na temat konkretnej osoby.

Tylko takie działania pozwalają kompleksowo opracować niezbędne "procedury operacyjne". Bezwzględnie wymagamy ścisłej kooperacji i dostosowania się do naszych procedur bezpieczeństwa. W zamian oferujemy chronionej osobie maksimum spokoju oraz prywatności. Doświadczenie i dyskrecja naszych pracowników ochrony sprawia, że Klienci czują się bezpiecznie nie zwracając uwagi na ich stałą obecność.